KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9741140
nr 974 1140
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Sven Ljungberg (1913-2010), "Lagan", 260 / 260, signerad, motivet: 49x57
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 20:30:43
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg